תשובות לשאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות

תלמידים בוחרים בנו במקום שיעורים פרטיים מכמה סיבות:

 1. במשך 3 שעות אפשר להספיק לפתור כמות גדולה של תרגילים, הרבה יותר מאשר בשיעור פרטי שנמשך 45 דקות או שעה.
 2. במצבים שבהם תלמיד נתקל בבעיה שלא הצליח לפתור:
  אצלנו התלמיד מקבל הכוונה איך להתמודד עם השאלה ומנסה לפתור אותה בכוחות עצמו, במידה ועדיין לא יצליח, יקבל הכוונה נוספת עד שיגיע לפתרון. בדרך זו אנחנו מפתחים את החשיבה המתימטית שלו ואת תחושת המסוגלות שלו להתמודד עם שאלות.
  בשיעור פרטי המורה לרוב פותר את השאלה במקום התלמיד כי השיעור קצר, עלות כל דקה גבוהה מאוד, עליהם להספיק הרבה תכנים בשיעור ולכן ההסבר פחות מעמיק.
 3. אצלנו התלמיד מספיק לתרגל בהרחבה את הנושאים הנבחרים וכל שאלה שלו מקבלת מענה תוך פרק זמן קצר מהמתרגלים שלנו. לאחר שהתלמיד מסיים לפתור את השאלה אנחנו מוודאים שהבין את התהליכים הדרושים לפתרון שלה.
  לעומת זאת, בשיעור פרטי רוב החומר הוא תיאורטי והמטרה היא להספיק ללמוד כמה שיותר חומר. לרוב לתלמיד אין יכולת לוודא הבנה של החומר החדש ולתרגל אותו במהלך השיעור.
 4. אנחנו מספקים לתלמיד סיכומים ומקבצי תרגול מעולים שאנחנו בונים מראש בצורה מותאמת אישית.
  להרחבה בנושא לחץ כאן!
 5. אווירת לימודית כיפית וחברית, למידה ביחד עם חברים, אפשרות ליצירת קשרים חדשים עם תלמידים נוספים.
  חלק מהתלמידים שמגיעים לשיעור מגיעים ביחד עם חברים שלהם, בוחרים לשבת ביחד איתם סביב שולחן ולעבוד ביחד.
  צוות המתרגלים מכירים את התלמידים ומלווים אותם לאורך תקופה ארוכה, חולקים איתם את השמחה כאשר הם מצליחים במבחנים ונותנים מילה טובה ומעודדים אותם בשעת הצורך.
 6. בגלל המחיר.
  קישור למחירון שלנו.
  שיעור של 3 שעות עולה לכל היותר 250 ש”ח.
  לתלמידים שרכשו חבילות קיימות הנחות נוספות המוזילות את המחיר באופן משמעותי.
  שיעורים פרטיים עם מורים בכירים יכולים לעלות לעתים 150 ש”ח לשעה ואפילו יותר.
 7. בגלל הקורונה.
  תלמידים רבים בכיתות ז’-י’ לא למדו מתמטיקה בצורה עקבית בבתי הספר מאז פרוץ משבר הקורונה וכתוצאה מכך הצטברו פערים רבים שאותם קל יותר להשלים במסגרת השיעורים שלנו.
  התלמיד שמגיע לשיעור יקבל סיכום מתאים, יקרא את הדברים החשובים וירכוש את המיומנות הדרושה לתחילת התרגול ויתרגל אצלנו שאלות מדורגות מבחינת רמת הקושי ובכך ישלים את הנושא.
  אנו מקפידים על הנחיות משרד הבריאות בכל שיעור:
  מודדים חום לתלמידים ולמתרגלים.
  מחתימים על הצהרת בריאות.
  מקפידים על חבישת מסיכה במהלך השיעור.
  מקפידים על מרווחים בין התלמידים כנדרש.
  מקפידים על כמות תלמידים בכיתה בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

רוב התלמידים שלנו מצליחים להתרכז במשך 3 שעות, זאת מאחר ושיטת הלימוד שלנו עובדת בצורה כזו שהתלמיד עובד בקצב האישי שלו מבלי להיות תלוי בתלמידים האחרים שבשיעור. הוא לא מעמיס על עצמו למידה של חומר חדש במשך כל ה- 3 שעות, אלא מיישם אותו בפועל, מקבל מענה על שאלות בזמן אמת, מה שמעלה את רמת המוטיבציה שלו להמשיך ולתרגל גם כשהוא ‘נתקע’, מנהל דו שיח עם המתרגל בנוגע לדרך הנכונה להמשך ההתמודדות עם השאלה וכך הוא מפתח את החשיבה המתמטית שלו.
התלמיד מסוגל ללמוד מתמטיקה במשך זמן ממושך כי אנחנו בונים עבורו תוכנית עבודה שמותאמת לו כך שהתלמיד לומד את הנושאים שרלוונטיים עבורו ואותם הוא רוצה לחזק. התלמיד לא משתעמם במהלך השיעור כי יודע שבכל רגע הוא עוסק בנושאים שבחר ללמוד.
תלמידים רבים מגיעים ביחד עם חברים שלהם, הם נהנים ללמוד ביחד איתם, הם רשאים לאכול ולשתות במהלך השיעור, לצאת להתרעננות קצרה בכל עת והם נמצאים בסביבה לימודית וחברית.
למרות זאת חלק מהתלמידים עדיין מתקשים להגיע לשיעור של 3 שעות ולכן הם יכולים להירשם מראש לשיעורים מקוצרים יותר שעלותם נמוכה יותר.

עלות השיעור היא 250 ש”ח ל- 3 שעות.
תלמידים שמעוניינים להגיע למשך זמן קצר משלמים לפי מחירי המחירון שלנו.
אנו ממליצים להגיע לשיעור של 3 שעות כי העלות לשעה נמוכה יותר וההספק של התלמיד גדול יותר.
אבל למה לשלם מחירים מלאים? סידרנו לכם חבילות שיעורים אותן ניתן לרכוש מראש ולהוזיל את המחיר לשיעור!
למחירון המלא שלנו לחצו כאן!

בכיתה יש לכל היותר 18 תלמידים. אנו משתדלים שבכיתה יהיה מתרגל על כל 3-4 תלמידים כדי שהמענה לתלמידים יהיה זמין ויעיל.
בתקופת הקורונה אנחנו שומרים על הנחיות משרד הבריאות המשתנות מעת לעת וכמות התלמידים בכיתה לא חורגת מהכמות המותרת.

חלק מהמתרגלים שלנו אקדמאים, חלק מהם סטודנטים בפקולטות היוקרתיות כמו מתמטיקה, רפואה, הנדסה, פיזיקה, מדעי המחשב ועוד, חלק מהמתרגלים הגיעו אלינו דרך המלצות וחלקם בוגרי תוכניות הצטיינות במסלולים מואצים במתמטיקה.
המתרגלים שלנו מקצועיים מאוד, הם עוברים מבחני מיון כדי לוודא שליטה בתכנים של תוכנית הלימודים ועוברים הכשרות שבמהלכן אנחנו מלמדים אותם לפתח חשיבה מתמטית לתלמיד.
כמו כן הם ממשיכים בתהליך ההתמקצעות לאורך תקופת העבודה שלהם: הם מקבלים מדי שבוע סיכומים ומקבצי תרגול כדי שיוכלו לחזק את השליטה שלהם בחומר הרלוונטי עבור התלמידים שמגיעים באותו שבוע ולתת מענה ברמה הטובה ביותר.

רשום אצלנו? הכנס פרטים להתחברות