המיקודיות שלנו

תלמידים יקרים, הכנו במיוחד עבורכם מיקודיות מעולות עם תרגילים מותאמים לבחינות הבגרות הקרובות – מועד חורף 2021 ומועד קיץ 2021.

תאריכי הבגרויות:

מועד חורף שלישי (מועד חורף מאוחר): 19 באפריל.

מועד א’ קיץ: 19 במאי – עבור שאלונים: 382, 482 ו- 581.

מועד א’ קיץ: 20 במאי – עבור שאלונים: 182, 381, 481 ו- 582.

מועד ב’ קיץ: 8 ביולי – כל השאלונים. 

כל התרגילים נכתבו, עודכנו או הותאמו לפי המיקוד העדכני של משרד החינוך, שפורסם בחודש מרץ 2021, והם יכולים להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לבחינה. 

רוב התרגילים הם תרגילים מקוריים שלנו, וחלקם הם תרגילים מבחינות בגרות משנים קודמות שמוקדו בהתאם לבגרות הנוכחית: סעיפים שלא במיקוד הוחלפו בסעיפים ממוקדים ונוספו סעיפים חדשים שעליהם תלמידים נשאלים בשנים האחרונות. 

בשוק קיימים הרבה מאוד ספרי לימוד איכותיים, אבל התרגול מהם לקראת המתכונת והבגרות פחות אפקטיבי, מכיוון שיתכן ואתם בוחרים שאלות שלא בהכרח מתאימות למיקוד הנוכחי ותרגול של אותם שאלות יחזק עקרונות שלא יופיעו בבגרות השנה.

במיקודיות שלנו הושקעו מאמצים אדירים להנגיש לכם את השאלות הטובות ביותר בכל נושא על סמך העקרונות שעליהם נבחנים התלמידים בבחינות הבגרות.

המיקודיות מורכבות משאלות ותשובות סופיות בלבד. הן לא מכילות הסברים ו/או פתרונות מלאים. 

תלמידים שמעוניינים לתרגל סימולציות של מבחנים יכולים לבחור שאלה אחת מכל אחד מהפרקים הבאים (שאלות מילוליות, אנליטית, הסתברות, גיאומטריה וטריגונומטריה)
ו-3 שאלות מהפרק של החדו”א.

אנחנו ממליצים לפחות בתחילת הלמידה לפתור את המיקודית באופן רוחבי, כלומר לבחור נושא ולתרגל ממנו לפחות 10 שאלות ברציפות ולא לתרגל מבחנים.
תרגול מבחנים מומלץ בימים שלקראת הבגרות לאחר שתרגלתם כל נושא בצורה מעמיקה.

שימו לב!

  • המיקודית ניתנת ללא עלות נוספת לתלמידים שמגיעים אלינו לשיעור פרונטלי ו/או מקוון ולכן אם אתם תלמידים שכבר לומדים במרכז הלמידה או שאתם מתכוונים להירשם, אין צורך לרכוש את המיקודית, מאחר ותקבלו אותה בשיעור. 
  • המיקודיות ניתנות לצפייה באתר בלבד, ולא ניתנות להדפסה. 

לאיזה מועד אתם ניגשים?