אתה נמצא ב:דף הבית>ממליצים>קורל רוזנצויג

קורל רוזנצויג

לכבוד: מרכז למידה- רועי גבע
עבור: מר רועי גבע
     
הנדון: קורס בגרות מתמטיקה 4 יח"ל

איך מתחילים להעלות בכתב את הוקרת התודה לצוות המורים במרכז הלמידה של  רועי גבע ולרועי בפרט?

ההתנסות האישית שלי החלה מהפגישה הראשונה, הרצינות והמסירות והכול למען מטרה אחת - שאצליח בבחינת הבגרות.

הגעתי בכיתה י"א עם 100% פוטנציאל אך עם תוצאות נמוכות ועלובות. רועי וצוות המורים ידעו למצות את הפוטנציאל הזה עד תומו, כאשר גם ידעו להביא אותו לשיא במועד המתאים(ערב בחינות המגן והבגרות).

למדתי במרכז הלמידה של רועי גבע לכל שלושת השאלונים, וציוני בבחינות הבגרות הם: ציון של 95 בשאלון 003, ציון של 99 בשאלון 004, ציון של 88 בשאלון 005.

יש לא מעט מורים פרטיים בשוק היום, וכולם מציעים פחות או יותר את אותו הדבר אך לדעתי, מה שבאמת עושה את מרכז הלמידה של רועי גבע למוצלח ביותר הוא המורים בכלל ורועי בפרט. המורים הם הפנים של מרכז הלמידה ומשקפים את הצלחתו בצורה ישירה. מורה צריך להיות בעל סגולות מיוחדות לדעת לתת מעבר, לדעת ללמד בצורה הטובה ביותר, להיות אנושי, חברותי, מנהיג ועוד הרבה תכונות שכשחושבים עליהן נדיר מאוד למצוא את כולן במורה אחד.
אני שמחה מאוד לציין שמצאתי את כל התכונות הנפלאות האלו אצל רועי גבע.
היום אני יכולה לומר בלב שלם, רועי גבע הוא המורה הטוב ביותר שנתקלתי בו עד היום. הוא חברותי, אנושי, בקיא בחומר הנלמד, יודע להעביר את כל חומר הלימוד בצורה הברורה ביותר, הטובה ביותר.

אני רוצה להודות לך אישית, רועי, על היותך מורה כזה. אני רק יכולה להצטער על כך שאינך נמנה עם סגל ההוראה של משרד החינוך.היינו מן הסתם נראים אחרת לחלוטין. גם בחירת המורים המלמדים שהייתה כה מוצלחת מחזקת את התחושה המקוננת בי זמן רב: מרכז הלמידה של רועי גבע הוא בין הטובים בתחומם.

ולבסוף רועי יקר-הינך ראוי לכל שבח והשבח ראוי לך.

שא ברכה חמה ולבבית,
קורל רוזנצוויג