אתה נמצא ב:דף הבית>ממליצים>דין שני

דין שני

 
שלום לכולם!

אני דין שני תלמיד שסיים את בית הספר התיכון לאחרונה בהישגים מרשימים במתמטיקה לארבע יחידות.

ציוני בשאלונים השונים הם:

שאלון 005: ציון סופי: 99.

שאלון 003: ציון סופי: 99.

שאלון 004: ציון סופי: 96 .

אני חייב להודות ולהתוודות שללא העזרה שהקנו לי הלימודים בקבוצות ללמודי מתמטיקה אצל רועי גבע  ציוני היו נמוכים בהרבה, וקיים סיכוי שאף לא הייתי ניגש לשאלונים אלו או לחלקם.

הסיבה לכך שהלימודים כה מוצלחים בקבוצות אצל רועי גבע היא שהחומר מוגש באופן קריא וברור כך שבמרבית הפעמים אין כל צורך לעזר במתרגל,  תמיד ישנו מתרגל פנוי במידה ואתה צריך עזרה(כמות המתרגלים בקבוצה כה רחבה כך שלעיתים התלמיד אף יכול לברור איזה מתרגל הוא מעדיף שייגש  אליו אך ורק על פי טעמו האישי), בנוסף כל תלמיד מקבל יחס אישי ואנושי מהמתרגלים ומרועי, והלימודים בקבוצה עוברים בנוחות ובאופן שלוו. 

הסיבה הנוספת שאני מאמין שבגינה יש ללכת ללימוד תחת קרנו של רועי גבע היא שפשוט מאוד נעים מבחינה אנושית ללמוד שם כי מקבלים יחס מאוד אנושי מהמתרגלים שנבחרים בקפידה ומרועי , תמיד יש לאן לפנות במידה וצריכים עזרה לאחר הקבוצה או לפניה, והתחושה היא שמתעניינים בך ומלווים אותך ושמחים בהישגך באמת.

עקב השילוב של הלימודים ברמה גבוהה והיחס האישי, אני ,שלמדתי במשך 3 שנים אצל רועי גבע, הצלחתי להשיג הישגים מצוינים ואני ממליץ בחום ללמוד בקבוצות המתמטיקה שרועי מעביר.

דין שני